+90 222 222 00 19

Akrobat Kol

Akrobat Emiş Kolları çalışma ortamında havaya karışan zararlı gazları vakumlayarak ortamdan uzaklaştırmak için özel olarak dizayn edilmiştir.

 Akrobat Emiş Kolları her pozisyonda durabilir, ilave destek gerekmez.

 Akrobat Egzoz Kolları iç kısmında kendi kendisini taşıyabilen mekanizmadan oluşan taşıyıcı  karkas 360° dönebilir sistemdir. Damperli egzoz davlumbazı ve duvar bağlantısından oluşur.

 Akrobat kollar herhangi bir pozisyona getirilebilir ve bu konumda ilave  bir destek gerektirmeden kalabilir. Taşıyıcı karkas değişik çaplarda, sıcağa ve  aşınmalara muazzam dayanıklı antistatik poliüretan helix çelik telli esnek  hortumların içerisindedir.

 

 Tek bir vantilatöre veya merkezi sisteme  bağlanabilir. 360° dönebilen çelik davlumbazı kaynak dumanını bloke ederek  nokta vakum ayarlarını tam olarak yerine getirecek şekilde dizayn edilmiştir.

 

Image 1 Image 2

Teknik Özellikler

 • Kaynak Dumanı Emme Ve Filtreleme Ünitesinde Açma/Kapatma anahtarı, cihazın çalışarak gösteren ikaz düğmesi ve ayrıca filtrenin kirlendiğini gösteren ikaz düğmesi, 5 mt ana giriş kablosu ve kablo taşıyıcısı bulunur. Filtre seti genişletilmiş yüzeye sahip 4 kademelidir. Polyurethane, Elyaf, Hepa, Aktif Karbon Kaset Filtreler kirli havayı %99,9 oranında temizler. Temizlenen hava ortama geri döner.

  Üniteye 1 veya 2 Akrobat Emiş Kolu bağlanabilir.

  Mobil Mekanik Filtre Üniteleri

  • Hafif yapısal ve tekerlekleri sayesinde üretim hollerinde kolay hareket ettirme imkanı.
  • Dayanıklı alüminyum davlumbazı, özel formu sayesinde etkili emiş.
  • Alev almaz nitelikli esnek emiş kolu hortumu ile maksimum iş güvenliği
  • Alçak gürültü seviyesi ≤69dB(A).
  • Kaba, iri tozları ve kıvılcımlı partikülleri tutan, yıkanabilir metal ön filtre.
  • Hava tabancası ile kolay temizlenebilir ikinci kademe kartuş toz filtresi. Temizleme için kartuş filtreyi cihazdan sökmeye gerek yoktur.

 

Image 3 Image 4 Image 5
Image 7 Image 8 Image 6